Anbac toys eitech tarafından oyuncak dünyasına katılan yeni bir oyuncak adıdır. Anbac toys antibakteriyel oyuncak anlamına gelmektedir. Anbac toys çam ağacı kerestesi ve sentetiğin karışımından elde edilen eşsiz bir oyuncak türüdür.

Anbac toys serisi oyuncakları 8 saat sonra mikropları kendi kendine temizleme özelliğine sahiptir. Bunun aksine bakteriler diğer sentetik materyallerde yaklaşık 24 saat yaşamaktadır.

Anbac toys odun ve sentetik karışımından oluşan yenilikçi bir kombinasyondur. Seri üretim ve hızlandırılmış antibakteriyel etkisi ile dünyada ilklerden olmayı başarmış bir üründür. Anbac toys gerçek hayatta var olan çam özü hücresinden elde edilmiş, liflerin eşsiz odunsu kokusunu taşımaktadır. Anbac oyuncakların odun kısmı kaliteli odunlardan oluşur ve üretim sürecinde özellikle çevre dostu yapısı korunarak yabancı materyal eklenmez.

Üretim esnasında, diğer sadece sentetik materyal üretimi yapan ürünlerle karşılaştırıldığında ham petrolden % 70 oranında tasarruf sağlar. Kirliliğe karşı yapılan bu katkı ile Almanya’da “Grüne Punkt” Yeşil Nokta ile ödüllendirilmiştir.